Kontaktai

 

PAREIGOS

 

VARDAS PAVARDĖ TELEFONAS EL.PAŠTAS

Direktorius

Bronislovas Freimantas

(8-5) 237 3275

 

bronislovas.freimantas@antaviliai.lt

Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams ir medicinos priežiūrai

Birutė Šarakauskienė

(8-5) 237 3195

(8-676) 24002

birute.sarakauskiene@antaviliai.lt

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Antanas Bakaitis

(8-5) 237 3191

(8-609) 48246

antanas@antaviliai.lt

Personalo administratorė

Virginija Žilinskienė

(8-5) 237 3428

Faksas

(8-5) 237 3217

pensionatas@antaviliai.lt

Vyriausioji buhalterė

Žana Jablonska

(8-5) 237 3196

(8-670)29005

buhalterija@antaviliai.lt

Vyresnioji buhalterė

Danuta Liachovič

(8-5) 237 3194

danuta@antaviliai.lt

Buhalterė - kasininkė

Irena Rudnickienė

(8-5) 237 3265

(8-678) 29413

irena@antaviliai.lt

Buhalterė

Danutė Kazlauskienė

(8-679) 75590

dana@antaviliai.lt

Gydytoja

Ingrida Motūzienė

(8-5) 237 3225

Porinėmis mėnesio dienomis

9.30-10.00 val.

 

Gydytoja

Aldona Verikienė

(8-5) 237 3225

Porinėmis mėnesio dienomis

9.30-10.00 val.

 

Gydytoja psichiatrė

Vyta Danutė Geralavičienė

(8-5) 237 3225

Porinėmis mėnesio dienomis

9.30-10.00 val.

 

Socialinės ir medicininės reabilitacijos vadovė

Birutė Stukienė

(8-5) 237 3225

(8-676) 24003

birute@antaviliai.lt

Psichologė

Rūta Vitkūnienė

 

ruta.vitkuniene@antaviliai.lt

Vyriausioji socialinė darbuotoja

Snaigė Šneiderienė

(8-5) 237 3194

(8-679) 75889

snaige@antaviliai.lt

Socialinė darbuotoja

Aldona Klivickienė

(8-680) 81073

aldona@antaviliai.lt

Socialinė darbuotoja

Violeta Juknienė

(8-680) 94621

violeta@antaviliai.lt

Socialinė darbuotoja

Zita Lisauskienė

(8-679) 73919

zita@antaviliai.lt

Socialinė darbuotoja

Jolita Lamėnaitė

(8-679) 82509

jolita@antaviliai.lt

Socialinė darbuotoja

Alina Bogdanovičienė

(8-679) 85328

alina.bogdanoviciene@antaviliai.lt

Socialinė darbuotoja

Simona Baravykaitė

(8-644) 84771

 

Socialinė darbuotoja

Ilona Rynkevič

(8-679) 85306

 

Socialinė darbuotoja

Larisa Malinovskaja

(8-604) 08032

 

Socialinė darbuotoja

Zuzana Girkantaitė

(8-680) 73176

 

Socialinis darbuotojas

Gediminas Kėkštas

(8-662) 78069

 

Slaugytoja

Danguolė Romeikienė

(8-679) 84462

 

 

Slaugytoja

Regina Nagaiceva

(8-679) 84675

 

 

Slaugytoja

Danutė Banevičienė

(8-680) 58697

 

 

Slaugytoja

Jelena Smirnova

(8-680) 83266

 

 

Slaugytoja

Aušra Makarevič

(8-679) 84236

 

 

Slaugytoja

Laimutė Kačerauskienė

(8-679) 85130

 

 

Slaugytoja

Ramutė Dyšienė

(8-680) 91253

 

 

Slaugytoja

Rimutė Skorupičienė

(8-679) 72896

 

 

Slaugytoja

Vida Valentienė

(8-679) 72924

 

 

Budinti slaugytoja

Zita Bojarūn

(8-679) 83297

 

 

Budinti slaugytoja

Nijolė Šimaitienė

(8-646) 24420

 

 

Budinti slaugytoja

Jadvyga Kozlovskienė

(8-646) 24420

 

 

Budinti slaugytoja

Laima Žitlinskienė

(8-646) 24420

 

 

Budinti slaugytoja

Gražina Šimanec

(8-646) 24420

 

 

Budėtojas - sargas

 

(8-5) 237 3224

 

 


Vardas

El. paštas

Žinutė